Doprava a platba

 
 
Při nákupu v našem online obchodě Superstojany.cz máte na výběr z několika možností přepravy a platby. Z dopravců lze vybírat mezi Geis, DPD Classic a DPD Private. Možnosti platby zboží jsou v současné chvíli omezené pouze na Platbu převodem a Platbu dobírkou (ta je zpoplatněna sazbou 50 CZK a 70 CZK dle celkové hodnoty zboží). V případě platby převodem Vám bude vystavena zálohová faktura a teprve po jejím uhrazení bude zboží dodáno.

 

GEIS (od 120 Kč)

Jedna z nejlevnějších námi nabízených variant přepravy až do maximální váhy 45 kg. Při zvolení této metody budete informování o datu doručení a v den doručení i o přibližném čase doručení.
 
 

DPD Classic (od 168 Kč)

Při zvolení tohoto druhu dopravy budete informováni den předem o termínu doručení e-mailem. V den doručení Vám nebude upřesněn čas doručování zásilky. Tímto druhem přepravy je možné poslat zásilky do maximální váhy 45 kg. 
 
 

DPD Private (od 189 Kč)

Při zvolení tohoto druhu dopravy budete den předem informováni o termínu doručení e-mailem i SMSkou. V den doručení Vám kurýr upřesní čas, kdy balíček přiveze. Tímto druhem přepravy je možné poslat zásilky do maximální váhy 45 kg. 
 
 

TOPTRANS - individuální kalkuce přepravy

Pokud jste objednali zboží s celkovou váhou vyšší než 45 kg, bude Vám připravená a zaslaná individuální kalkulace přepravy na e-mail uvedený v objednávce. Z Vaší strany bude nutné potvrdit, zda s touto částkou souhlasíte nebo ne. Tuhle metodu přepravy je možné využít pouze v případě přesažení maximální hmotnosti objednávky.
 
 

Osobní odběr - BRNO (ZDARMA)

POUZE po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě je možné zboží vyzvednout osobně v Brně na předem smluveném místě a ve smluvený čas. Osobní odběr je zdarma, zboží je však nutno uhradit převodem (nepřijímáme hotovost).