Rollupy, prezentační stojany a tisk
+420 737 451 354
obchod@superstojany.cz
Prázdný košík
Oboustranný rollup SYMETRIC 85
na centrálním skladě
3 579 Kč
Jeden z designově nejpovedenějších a nejluxusnějších oboustranných rollup systémů, které máme v nabídce. Double rollup SYMETRIC 85 oceníte díky nadčasovému vzhledu především na prestižních událostech a tam, kde je pro vás důležité být vidět z více stran. 
Oboustranný rollup STANDARD 85
na centrálním skladě
3 468 Kč
Velmi jednoduchý a designově povedený oboustranný rollup STANDARD 85, který je zároveň jedním z nejžádanějších oboustranných rollup systémů, se vyznačuje svou pevnou konstrukcí a jednoduchou instalací. Rollup systém najde své využití na všech událostech, kde potřebujete být vidět z více stran.
Oboustranný rollup CLASPED 85
na centrálním skladě
3 769 Kč
Jedná se prakticky o dvojitou verzi již známého rollup systému CLASPED. Double rollup CLASPED 100 vás zaujme svým moderním a nadčasovým designem, který oceníte při prezentacích na prestižních událostech a všude tam, kde chcete zaujmout a být vidět z více stran.
Oboustranný rollup LIGHT 85
na centrálním skladě
2 695 Kč
Jedná se o zjednodušený dvojitý rollup s lehčí středovou otočnou nohou, která je vyrobena ze silného drátu. Double rollup LIGHT 85 patří mezi jedny z nejlehčích a nejlevnějších oboustranných rollup systémů a je určený pro bannery 85 × 200 cm.
Outdoor rollup STRONG 85
na centrálním skladě
6 423 Kč
Jedná se o profesionální oboustranný outdoorový rollup STRONG 85. Tento venkovní rollup systém disponuje velmi dlouhými odnímatelnými nohami pro lepší stabilitu i za větrného počasí.
U nás Vám pomůžeme nejen s výběrem vhodného rollup systému, potiskem rollup fólie, ale také s přípravou grafiky na míru pro prezentaci Vašeho produktu nebo společnosti. Mimo rollup systémy u nás zakoupíte i reklamní stojany, držáky bannerů na stěnu a spoustu dalších doplňků.
+420 737 451 354
Superstojany.cz
Copyright © 2023 Superstojany.cz | Shop by