SET - Standard rollup TOP 85 + potisk fólie

Kód: X02
2 100 Kč 1 735,54 Kč bez DPH
Skladem + zakázkový tisk

Výhodný set našeho nejprodávanějšího rollup systému Standard TOP 85 a potisku rollup fólie. Obojí navíc za výhodnější cenu a s dopravou zdarma. Dodaný set je zkompletován a připraven k okamžitému použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rollup TOP 85 spadá do kategorie standardních rollupů a je určen pro běžné používání. Vzhledem k nízké váze a pevnému tělu se jedná o velmi kompaktní a snadno přenosný rollup systém, který dokonale plní svůj účel. Součástí rollupu je skládací podpůrná tyč a brašna pro jednoduchou přepravu. Rollup systém má otočné stabilizační nohy s plastovými náběhy pro dobrou stabilizaci a je určen pro banner 85 × 200 cm. V tomto setu je součástí rollup systému i potisk fólie Vámi dodaným motivem.
 
Rollup fólie STANDARD je v gramáži cca 160 g/m2 a tmavě šedým povrchem rubové strany, který zabraňuje prosvítání světla skrze samotnou fólii. Tato fólie včetně tisku je odolná vůči vlhku, vodě a je možné ji použit v outdoorových prezentacích a všude tam, kde je riziko polití nebo deště. Materiál fólie je částečně odolný vůči roztržení (ne však nezničitelný).
 

Jak připravit podklady pro grafiku?

Návod a další informace, které se týkají přípravy grafických podkladů pro tisk najdete na stránce Tisk bannerů.

Doplňkové parametry

Kategorie: STANDARDNÍ ROLLUPY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Šířka: 87 cm
Výška: 206 cm
Hloubka: 38 cm
Šířka banneru: 85 cm
Výška banneru: 200 cm
Horní uchycení: zacvakávací
Spodní uchycení: samolepicí
Množstevní sleva: na dotaz
Potisk fólie: součástí produktu