Standard panel WALL 80

Kód: 21101810
1 890 Kč –24 % 1 438 Kč 1 188,43 Kč bez DPH
Na centrálním skladě

Jedná se o kombinovatelný panel pro sestavení stěny z několika jednotlivých bannerů, ve velikosti 80 cm. Nejedná se o svinovací rollup, ale panel, na který se banner nalepí. Panely je možné neomezeně kombinovat a složit tak libovolně širokou plochu. Cena odpovídá jednomu 80cm panelu.

Máte zájem i o potisk rollup fólie?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o velmi lehkou a extrémně skladnou prezentační stěnu Standard panel WALL 80. Tento prezentační panel se vyznačuje vysokou mobilitou a kompaktností, kdy je možné jednotlivé panely mezi sebou neomezeně kombinovat a složit tak libovolně širokou stěnu. Banner je na tento prezentační systém připevněn pomocí samolepicích pásků jak na horní, tak i na spodní liště. Alternativním připevněním banneru je použití suchého zipu, kdy se jedna část přilepí k banneru a druhá část k liště (banner se tak stane odnímatelný). Suchý zip není součástí produktu.
 
Součástí prezentačního systému je poloteleskopická tyč a brašna pro jednoduchou přepravu. Panel má kovovou stabilizační nohu a je určen pro banner 80 × 200 cm. Banner není součástí tohoto produktu.
 

Mám zájem o tisk banneru

V případě, že máte zájem o potisk banneru do tohoto prezentačního systému, objednejte společně s ním i produkt Potisk rollup banneru a postupujte dle návodu na stránce Tisk bannerů.
 

Ke stažení

Doplňkové parametry

Kategorie: STANDARDNÍ ROLLUPY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.45 kg
Šířka: 81 cm
Výška: 202 cm
Hloubka: 37 cm
Šířka banneru: 80 cm
Výška banneru: 200 cm
Horní uchycení: samolepicí
Spodní uchycení: samolepicí
Dostupné varianty: pouze 80 cm
Množstevní sleva: na dotaz