Potisk plakátu pro stojany

Kód: POT/A0/FILM POT/A1/FILM POT/A2/FILM POT/VLASTNI/FILM Zvolte variantu
885 Kč 490 Kč 279 Kč 889 Kč od 279 Kč 731,40 Kč bez DPH 404,96 Kč bez DPH 230,58 Kč bez DPH 734,71 Kč bez DPH od 230,58 Kč bez DPH
Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zvolte variantu
Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Díky této službě vám dokážeme zajistit potisk plakátu pro váš reklamní stojan včetně následné montáže. Službu je možné objednat i samostatně bez nákupu reklamního stojanu.

Jako materiál pro potisk volíme speciální film fólii, která je odolná, vydrží vlhko, nevadí jí ani případné zmoknutí a především se nekroutí. Stejné fólie používáme i do roll-up systémů.

V případě zájmu o přípravu samotné grafiky se na nás obraťte na stránce kontakt. Při odběru většího množství nabízíme individuální ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tisk na speciální film fólii je velmi kvalitní a odolný vůči vodě a vlhku. Doporučujeme jej využít všude tam, kde hrozí bezprostřední styk s tekutinou popř. vlhkem.
 
Připravili jsme vám nejprodávanější varianty, avšak pokud potřebujete jiný nestandardní rozměr, jednoduše si spočítejte celkovou plochu plakátu v m2 (např. 1,86) a tu zadejte jako množství pro variantu vlastní. V košíku se vám cena automaticky přepočítá. Plochu zjistíte vynásobením šířky a délky a následným převedením na m2.
Maximální šířka pro potisk je 100 cm, délka není zcela omezená. Minimální plocha k objednání musí být 0,70 m2 nebo větší.
 
Zboží větších formátů jako roll-up fólie a plakáty do stojanů zasíláme smotané v tvrzeném papírovém tubusu nebo pevné několikavrstvé krabici tak, aby nedošlo k jejímu poškození. V žádném případě je nepřekládáme apod
 

Jak připravit podklady pro grafiku?

Návod a další informace, které se týkají přípravy grafických podkladů pro tisk najdete na stránce Tisk bannerů.

Doplňkové parametry

Kategorie: TISK A SLUŽBY
Formát: A0, A1, A2 nebo vlastní
Maximální šířka: 100 cm
Voděodolný produkt: ano
Zakázková výroba: ano