Vzhledem k aktuální situaci jsme omezili možnost platby dobírkou. V současné chvíli tak u nás zaplatíte pouze převodem. Pro rychlejší vyřízení objednávky nám můžete zaslat potvrzení o zaplacení na e-mail info@superstojany.cz. Děkujeme za pochopení, Superstojany.cz

Výměna fólie v rollup systému

Kód: 21101705
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Služba na míru

Máte roll-up systém, ve kterém byste rádi měli novou grafiku, ale na samotnou výměnu si netroufáte? Nechte to na nás. Fólii Vám vyměníme a rollup seřídíme tak, aby nadále fungoval správně. Tuto službu objednáte stejně, jako kterékoliv jiné zboží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato služba je určena pro ty, kteří chtějí ve svém roll-up systému vyměnit současnou fólii za novou a funguje tak, že nám zašlete (na adresu uvedenou v kontaktech) svůj rollup, novou fólii popř. u nás objednáte i výrobu nové fólie. Fólii následně vyměníme a rollup s novou i původní fólií zašleme zpět k Vám.
 
Nejedná se o službu na počkání a je nutné ji předem objednat popř. domluvit e-mailem. Pokud si nejste jisti, zda je možné fólii ve vašem rollup systému vyměnit, vyfoťte jej a zeptejte se nás. Pokud však máte rollup systém podobný některému z těch, co prodáváme (řada Standard, Profi nebo Double), s největší pravděpodobností výměna bude možná. 
 
Fólie měníme i v rollup systémech, které jste nezakoupili v našem e-shopu.
 
V případě zakoupení nového rollup systému a tisku plachty od Superstojany.cz máte montáž plachty zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: TISK A SLUŽBY
Hmotnost: 3.5 kg