Tisk bannerů

 

Přinášíme vám mimo prodeje roll-upů a jejich doplňků i možnost potisku banneru/plachty společně s montáží do roll-up systému. Většinou našich klientů je tato služba využívána, neboť dále nemusí ztrácet čas zařizováním tisku a následnou montáží banneru/plachty.

Tiskneme pouze na námi vyzkoušené materiály, a to na speciální tvrzenou fólii, která je dlouhodobě barevně stabilní a díky sametově matnému povrchu nezpůsobuje nepříjemné odlesky při prezentaci. Stejně tak rubová strana je potažena vrstvou, která zajišťuje 100% neprůhlednost a neprůsvitnost přes fólii, což u většiny levnějších řešení je opakem. Výhodou této fólie je její zvýšená pevnost, která při správné montáží nezpůsobuje prověšení a vlnění v horní části roll-upu. Zároveň je tato fólie tenká a lehká, což z ní dělá velmi kompaktní materiál pro použití v roll-up systémech.

Na požádání vám můžeme zaslat potisknutý vzorek tohoto materiálu.

 

Chci si nechat banner vyrobit u vás

Pokud se rozhodnete nechat tisk banneru/plachty na nás, je nutné mít správně připravená tisková data, a to v tiskovém PDF, které musí být ve správném rozměru a musí obsahovat ořezové značky. Z toho důvodu jsme připravili několik jednoduchých návodů.

 

Je možné u nás objednat pouze potisk banneru?

Samozřejmě je možné objednat pouze potisk plachty/banneru bez nákupu roll-up systému, a to přímo přes náš e-shop. V případě, že máte zájem o jiný rozměr plachty/banneru, než máme standardně uvedený u produktu, kontaktujte nás na e-mailu obchod@superstojany.cz, kde Vám upřesníme cenu a termín dodání vašeho zboží.

 

Dodání tiskových dat

Připravená tisková data nám zašlete přes službu www.uschovna.cz nebo www.wetransfer.com na e-mail obchod@superstojany.cz. Data zaslaná přes službu www.ulozto.cz nebudou přijata ke zpracování. Přijetí tiskových dat Vám e-mailem potvrdíme.

Společnost BLAC Arts s.r.o., provozovatel online obchodu www.superstojany.cz, nenese žádnou zodpovědnost za špatně připravená tisková data a na základě toho špatně vyrobenou zakázku.