Vzhledem k aktuální situaci jsme omezili možnost platby dobírkou. V současné chvíli tak u nás zaplatíte pouze převodem. Pro rychlejší vyřízení objednávky nám můžete zaslat potvrzení o zaplacení na e-mail info@superstojany.cz. Děkujeme za pochopení, Superstojany.cz

Outdoor X3 Banner 160

Kód: 21501803
Akce
2 349 Kč 1 941,32 Kč bez DPH
Na centrálním skladě

Prémiový stojan Outdoor X3 Banner 160, který je odolný vůči dešti i slabšímu větru a je možné jej naplnit vodou a zvýšit tak jeho celkovou váhu (po naplnění váží okolo 20 kg). U tohoto X Banneru oceníte moderní design, kvalitní materiály a především jednoduchou instalaci.

Máte zájem i o potisk X banneru?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento outdoorový stojan pro banner je prémiový prezentační systém, který vás na první pohled zaujme svým moderním designem, kvalitními materiály a zpracováním. Pro venkovní použití je doporučeno podstavec tohoto stojanu naplnit vodou a zvýšit tak jeho celkovou váhu (po naplnění je váha okolo 20 kg) a díky tomu i odolnost vůči slabšímu větru. Tento outdoorový stojan je možné používat i ve vlhkém prostředí a za deště.
 
Součástí tohoto X Banneru je podstavec, vzpěrná tyč a pruty pro napnutí banneru s grafikou. Tento prezentační systém je určen pro banner o velikosti 60 × 160 cm. Banner není součástí prezentačního systému.
 

Mám zájem o tisk banneru

V případě, že máte zájem o potisk banneru do rollupu, objednejte společně s rollupem i produkt Potisk rollup banneru a postupujte dle návodu na stránce Tisk bannerů.

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ ROLLUPY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.5 kg
Šířka: 60 cm
Výška: 200 cm
Hloubka: 45 cm
Šířka banneru: 60 cm
Výška banneru: 160 cm
Horní uchycení: kovová oka
Spodní uchycení: kovová oka
Dostupné varianty: pouze 60 × 160
Množstevní sleva: na dotaz